KafeKa - Cafe & Restaurant 2003 yılında ilk Taksim/Beyoğlu şubesi olarak kurulmuştur. KafeKa - Cafe & Restaurant İstanbul genelinde Nargile ve Dünya Mutfağın da şubeleşme yolunda emin adımlarla ilerleyen bir markadır.

2018 yılında Üsküdar Cumhuriyet Mahallesi Esatpaşa Caddesin de ikinci şubesini açarak. Nargile Kültürünü, Dünya Mutfağın da ki sunumları ve modern mimarisi ile siz değerli müşterilerimizin sayesinde büyümeye devam etmektedir.

 KafeKa - Cafe & Restaurant, Siz değerli müşterileimize Türk Mutfağı ve Dünya Mutfağının lezzetini sunmak için. aynı zamanda nezih bir cafede, keyifli vakit geçirmeleri için disiplinli ve özverili bir şekilde faliyetlerini sürdürmeyi devam ettirmekteyiz.

Atalarımızın bizlere bırakmış olduğu Türk Mutfağı kültürünü de, siz değerli muşterilerilerimize en temiz ve en disiplinli anlayışla sunmaktan gurur duyuyoruz.

Vazgeçilmez tatları ve eşsiz yemekleri ile sizlere hizmet sunan KafeKa - Cafe & Restaurant, evinizdeki yemek keyfini yaşayacağınız diğer bir sofranızdır.